Otrzymaliśmy certyfikat jakości SUS2.0

07/11/2018

Nasze Centrum Szkoleń Rozwojowych w celu potwierdzenia wysokiej jakości świadczonych usług, w lipcu 2018 roku uzyskało certyfikat jakości SUS 2.0,  otrzymany na podstawie audytu,  przeprowadzonego przez niezależnyego audytora z firmy DECRA Certyfication.

 

Od teraz nasze szkolenia trychologiczne będą certyfikowane tym znakiem jakości.

 

 

O standardzie SUS 2.0

   "Nowy Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 jest standardem zarządzania i świadczenia usług przez podmioty specjalizujące się w usługach szkoleniowo-rozwojowych.

 

   Został wypracowany przez branżowych ekspertów, wykorzystuje doświadczenie rynkowe i eksperckie całego środowiska z obszaru usług szkoleniowo-rozwojowych. Jest rozwinięciem standardu SUS znanego na polskim rynku edukacyjnym od 2011 roku, który został zastosowany w ponad 200 firmach.

 

  Określa wymagania wobec firm szkoleniowo-rozwojowych (prowadzących usługi szkoleniowe, coachingowe, doradcze, e-learningowe itp.) w zakresie przygotowania, realizacji i ewaluacjioferowanych usług. Wyznacza standardy zarządzania firmami oraz kompetencjami osób odpowiedzialnych za realizację usług. Jest standardem certyfikowanym, jego spełnienie potwierdza audyt przeprowadzony przez profesjonalną i niezależną organizację certyfikującą o międzynarodowej renomie, specjalizującą się w audytach systemów zarządzania – DEKRA Certification.

 

 

Standard koncentruje się na 4 obszarach:

- Zarządzanie firmą

- Sposób świadczenia usług

- Kompetencje kadr

- Organizacja i logistyka usług"