Organizujemy szkolenia ze środków unijnych

07/21/2018

Baza Usług Rozwojowych - szkolenia dofinansowane ze środków unijnych

Coraz więcej firm korzysta z rozwiązań i możliwości szkoleniowych, które daje Baza Usług Rozwojowych. Szkolenia dofinansowane ze środków unijnych dla firm i ich pracowników są dostępne dla wszystkich tych, którzy chcą podnosić i rozwijać kwalifikacje swoje lub swoich pracowników.

Bioveda jako Centrum Szkoleń Rozwojowych zarejestrowane w BUR służy Państwu pomocą, w wypełnieniu wszelkich formalności, umożliwiających wzięcie udziału w szkoleniach zgłoszonych w Bazie Usług Rozwojowych a organizowanych przez naszą firmę (dotyczy woj. śląskie i małopolskie).

 

Kto może skorzystać z dofinansowania ?

Dofinansowanie mogą uzyskać pracownicy i właściciele firm o statusie:  mikro, małe i średnie przedsiębiorstwo (MSP). O przynależności do MSP decyduje szereg różnych warunków takich jak liczba pracowników oraz wysokość obrotów. Aby sprawdzić spełnianie wszystkich warunków  można skorzystać z  Poradnika dla przedsiębiorców. Dodatkowo ogólne informacje na temat możliwości przyznania dofinansowani,a znajdują się na stronie Bazy Usług Rozwojowych. Przedsiębiorcy spełniający kryteria mogą otrzymać dofinansowanie na szkolenia zarejestrowane w BUR w tym te oferowane przez naszą firmę szkoleniową.

 

Schemat działania

1) Wybranie w BUR szkolenia organizowanego przez naszą firmę Bioveda i ustalenie z nami szczegółów

2) Wypełnienie i złożenie dokumentów zgłoszeniowych

3) Zarejestrowanie pracodawcy i pracowników w BUR

4) Odbycie szkolenia

 

Jeżeli wiedzą już Państwo, że Wasza firma spełnia wszystkie kryteria, umożliwiające skorzystanie z dofinansowania na szkolenia, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat szkoleń otwartych i zamkniętych organizowanych przez Bioveda Centrum Szkoleń Rozwojowych.

 

Więcej szczegółów na www.bioveda.pl